13 kolejka okręgówki. Zwycięstwa Grodu i Wichra

0

13 kolejka świętokrzyskiej klasy okręgowej szczęśliwa dla naszych drużyn.

Wicher Miedziana Góra rozgrywał mecz z Zenitem Chmielnik i odniósł zwycięstwo 2:1 (0:0). Bramki dla Wichra zdobyli Kamil Piwowarczyk w 54 minucie i Damian Piwowarczyk w 65 minucie a dla Zenita Mateusz Szmania w 56 minucie. Na uwagę zasługuje fakt zdobycia bramki przez Kamila Piwowarczyka uderzeniem z połowy boiska.

W drugim meczu rozgrywanym w Kielcach Orlęta przegrały z Grodem Ćmińsk 0:2 (0:1). Bramki dla Grodu zdobyli Kamil Frączyk w 45 minucie z karnego i  Mateusz Wieczorek już w doliczonym czasie gry.

W tabeli klasy okręgowej Gród Ćmińsk zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 23 pkt mając jeden mecz mniej rozegrany. Natomiast Wicher Miedziana Góra awansował o kilka lokat i plasuje się na 12 pozycji mając 11 pkt.